Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Depeche Mode - Knížka - DMAC (81 - 18)

Depeche Mode - Knížka - DMAC (81 - 18)

Knížka představuje více než 500 fotografií z rozsáhlých archivů Corbijna, z nichž některé dosud nebyly vidět, včetně formálních a neformálních portrétů z míst, jako jsou Madrid, Hamburk, kalifornská poušť, Praha a Marakéš (některé pořízené během natáčení ikonických videí, jako je "Enjoy the Silence "and" Personal Jesus "); velké množství upřímných obrázků; a ohromující živé záběry ze všech jejich turné od roku 1988. Kromě fotografií jsou v celé knize k dispozici i náčrtky a návrhy scénických sad a obálek alb, ručně psané titulky Corbijna, které čtenáře umisťují přímo do středu natáčení a rozšířený rozhovor s nizozemským mistrem.

DMSHOP ;  Depeche Mode - Knížka - DMAC (81 - 18)

 

 

Oficiální ilustrovaná historie Depeche Mode od holandského fotografa Antona Corbijna.
V listopadu 2020 byli Depeche Mode uvedeni do Rock & Rollové síně slávy a Dave Gahan, který tuto poctu přijal, řekl: „Rád bych poděkoval Antonu Corbijnovi, který díkybohu přišel v pravý čas a díky němu vypadáme cool.“
Na podzim roku 2020 TASCHEN vydalo limitovanou edici knihy, podepsanou Depeche Mode a Antonem Corbijnem. Ta se stala se jednou z nejrychleji prodávaných sběratelských edicí v historii vydavatelské společnosti. Toto neméně epické, ale k peněžence přívětivější "XL vydání" je dokladem Corbijnovy jedinečné vize a vlastně, jak řekl Gahan, i „cool přístupu“. Detailní ilustrovaná historie toho, jak Corbijn (od roku 1986 de facto kreativní tvůrce kapely) pomohl upevnit pověst Depeche Mode jako největší kultovní kapely na světě.
Představuje přes 500 fotografií z Corbijnova rozsáhlého archivu, z nichž některé dosud nebyly k vidění, včetně formálních a neformálních portrétů z míst jako Madrid, Hamburk, kalifornská poušť, Praha, Marrákeš... Některé byly pořízeny během natáčení ikonických videí jako „Enjoy the Silence“ či „Personal Jesus“. Množství neotřelých záběrů a ohromujících live fotek ze všech jejich turné od roku 1988. Kromě fotografií jsou k dispozici skicy a návrhy koncertních scén i obalů alb. Corbijnovy ručně psané popisky v celé knize umístí čtenáře přímo doprostřed dění. V knize je také obsáhlý rozhovor s holandským mistrem.
Kniha byla vytvořená za plné spolupráce kapely, která sdílí některé postřehy ze spolupráce s Corbijnem. Dokládají, jak originální estetika jednoho člověka (od fotek, klipů, obalů alb, grafiky, návrhu pódií) pomohla utvářet trvalou popularitu kapely.
ANTON CORBIJN: "Spousta z toho jsem měl na starost já, a snažil jsem se aby jim to přesně sedlo. Chtěl jsem myslet za ně. Být pro ně jedinečný."

TISKOVÁ ZPRÁVA :

"Show You the World In My Eyes"

Oficiální ilustrovaná historie Depeche Mode od holandského fotografa Antona Corbijna. V listopadu 2020 byli Depeche Mode uvedeni do Rock & Rollové síně slávy a Dave Gahan, který tuto poctu přijal, řekl: „Rád bych poděkoval Antonu Corbijnovi, který díkybohu přišel v pravý čas a díky němu vypadáme cool.“ Na podzim roku 2020 TASCHEN vydalo limitovanou edici knihy, podepsanou Depeche Mode a Antonem Corbijnem. Ta se stala se jednou z nejrychleji prodávaných sběratelských edicí v historii vydavatelské společnosti. Toto neméně epické, ale k peněžence přívětivější "XL vydání" je dokladem Corbijnovy jedinečné vize a vlastně, jak řekl Gahan, i „cool přístupu“. Detailní ilustrovaná historie toho, jak Corbijn (od roku 1986 de facto kreativní tvůrce kapely) pomohl upevnit pověst Depeche Mode jako největší kultovní kapely na světě. Představuje přes 500 fotografií z Corbijnova rozsáhlého archivu, z nichž některé dosud nebyly k vidění, včetně formálních a neformálních portrétů z míst jako Madrid, Hamburk, kalifornská poušť, Praha, Marrákeš... Některé byly pořízeny během natáčení ikonických videí jako „Enjoy the Silence“ či „Personal Jesus“. Množství neotřelých záběrů a ohromujících live fotek ze všech jejich turné od roku 1988. Kromě fotografií jsou k dispozici skicy a návrhy koncertních scén i obalů alb. Corbijnovy ručně psané popisky v celé knize umístí čtenáře přímo doprostřed dění. V knize je také obsáhlý rozhovor s holandským mistrem. Kniha byla vytvořená za plné spolupráce kapely, která sdílí některé postřehy ze spolupráce s Corbijnem. Dokládají, jak originální estetika jednoho člověka (od fotek, klipů, obalů alb, grafiky, návrhu pódií) pomohla utvářet trvalou popularitu kapely.

ANTON CORBIJN: "Spousta z toho jsem měl na starost já, a snažil jsem se aby jim to přesně sedlo. Chtěl jsem myslet za ně. Být pro ně jedinečný."


29. květen 2021 o 1:19 • dmf • AktualityDiskuze (3) •

Diskuze

Uživatel: miXík

miXík      1   30. květen 2021 o 17:33

..čekat na tu cz verzi


Uživatel: Menda

Menda      2   29. červen 2021 o 15:28

Výborný nápad, jak předvést a zaujmout “znalé okolí” novou knihou.
Komentáře a poznámky A.C. jsou naprosto přirozené, jeho fotky jsou jako vždy dokonalé a celkové provedení je prostě neskutečné, úžasné ...


Uživatel: Ada_DM

Ada_DM      3   29. červen 2021 o 18:40

dopredu som poznala rozmery a i tak ma prekvapilo aká je VELKÁ
je krásna, fakt kus !
páči sa mi viac bez toho papierového obalu
a je fajn, že sa nehrali na dokonalosť a poznámky sú občas i preškrtnuté
WORDS
ARE
VERY

UN
NECES
SARY


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.