Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Koncertní film “Live Spirits / Spirits in the Forest” (aktualizace)

Ilustrativní: Koncertní film “Live Spirits / Spirits in the Forest” (aktualizace)

Šéf a producent společnosti Trigger Happy Productions Ralf Schmerberg, která společně s britskou Black Label Production, stojí za chystaným koncertním filmem Antona Corbijna, dal krátkou ukázkou na svůj instagram.

Instagram

spiritsintheforest.com

Facebook – https://www.facebook.com/depechemode

Instagram – https://www.instagram.com/depechemode/

Twitter – https://twitter.com/depechemode

 

Aktualizace: 25.2.2020

Oficiální vydání dokumentu / záznamu celého koncertu kapela stanovila na 27. března 2020, ve formátech blu-ray, dvd a cd.

Aktualizace: 9.2.2020

Kompletní záznam berlínského finále Spirit Tour bude vydán pod názvem "Live Spirits" a bude se prodávat v balíčku s dokumentem "Spirits In The Forest". V březnu by měl dokument "Spirits In The Forest" objevit na na obrazovkách, dosud neuvedené slovenské televize. Rovněž i v České republice.

Aktualizace: 12.12.2019

Počínaje 17. prosince 2019 bude film dostupný na download, zda prostřednictvím streamovacích služeb. Depeche Mode to oznámili prostřednictvím svého twitterovém účtu

Aktualizace: 17.09.2019

Byla spuštěna webová stránka spiritsintheforest.com ohlašující název koncertu "Spirits in the Forest", kterou provozuje distribuční společnost pro promítání filmových titulů. Film s délkou 95 minut se dostane 21.11.2019 do kin po celém světě.

Aktualizace: 14.09.2019

Vždy dobře informovaný twitter ultra_depeche ohlašuje premiéru záznamu z Berlína na listopad 2019 a dokonce s promítáním v kinech. Věříme, že i u nás.

Aktualizace: 5.5.2019

Podle dostupných informací je výroba dokumentu Depeche Mode: The Fans v poslední produkční fázi a jak již bylo zmíněno, najdete ho v nabídce streamovací služby Netflix

Aktualizace: 10.4.2019

Stránka fixersmongolia.com přinesla další kousky do informační skládačky. Dokument Depeche Mode: The Fans bude dostupný na Netflix. Dokument vypráví příběh šesti fanoušků Depeche Mode pocházejících z Mongolska, Francie, Kolumbie, U.S.A., Německa a Rumunska. Jejich příběh se završí setkáním na berlínském koncertu DM.

Aktualizace: 2.4.2019

Doplněna informace a video z diskuse Mute meets Corbijn konané 12.12.2018 v Bucerius Kunst Forum v Hamburgu vtámci jeho výstavy "The Living & The Dead".

Anton na otázku z publika, kdy bude vydán film z berlínského 2-koncertu odpovídá, že film je v posledním stádiu výroby a bude vydán v roce 2019. V roce 2020 bude následovat kniha o Depeche Mode. Na doplňující otázku, zda se bude jednat o dokumentární nebo konceptuální typ filmu, odpověděl, že konceptuální.

 

Projekt s názvem "Depeche Mode - Global Spirit Tour (koncertní film)" byl redakčně schválen,
ale i nadále pravidelně revidovaný a aktualizovaný...
Pravděpodobně záznam již v sledovatelné podobě prochází interním revizním a schvalovacím procesem
a tak se dá předpokládat, že se ho zřejmě dočkáme ještě před letem.

Režie: Anton Corbijn
Produkce: Trigger Happy Productions GmbH

Tým
hlavní kameraman: Martijn van Broekhuizen
operátor kamery: Martin Schlecht
1. asistent kamery: Nelson Smith, Fabio Seyding
2. asistent kamery: Karina Genis, Wesley Salamone
Technik digitálního zobrazování DIT: Daniel Goede
operátor přehrávání videa:
Stefan Baltz (11x Mini LIVE feed), David Kizner Zamudio
Tobias Semmelmann

Aktualizace: 4.2.2019

Vydání koncertu bude obsahovat dokument s názvem "The Fans". Ti, kteří na závěrečném koncertě byli, měli možnost vidět skupiny kameramanů v hledišti snímajících předem zvolených fanoušků. Jedním z nich byl i Dicken Schrader společně s jeho dětmi, tvořící kapelu DMK. V areálu stadionu (ve vrchní části hlediska) ještě před vpuštěním fanoušků na koncert, natáčel filmový štáb za Corbijnové účasti mini-vystoupení Dickenové kapely. Nyní, stejná stránka jako v případě informací výše - crew-united.com , přinesla detaily o dokumentu věnovaném fanouškům. Režiséry dokumentu jsou John Merizalde a Pasqual Gutierrez.

Více fotek naleznete na FB profilu DMK - facebook.com

Pokud by vám jméno Dicken Schrader nic neřeklo, tak projekt DMK je jeho práce. Určitě ho můžete také znát skrz roztomilých videí coververzí DM.


Do databáze v rámci projektu "The Fans" přibylo další jméno - Daniel Cassús . Daniel je brazilský fanoušek žijící v Berlíně. Byl jedním z účastníků projektu Depeche Mode Facebook Takeover.

Aktualizace: 15.1.2019

Vždy dobře informovaný zdroj ultra_depeche přináší informaci, že Global Spirit Film & Fan Dokument přijde na světlo světa v roce 2019 a Depeche Mode Book v 2020.

režisér: Anton Corbijn
1. asistent režie: Martin Kulhawy

Kamery a příslušenství:
FGV Schmidl GmbH

Produkční společnosti:
Black Label Productions [uk / us ]
Trigger Happy Productions GmbH

 

 

 


29. únor 2020 o 10:40 • Dangerous • Aktuality

Diskuze

Uživatel: Federman

Federman      1   9. leden 2019 o 22:02

Samej kráter tady. Úplný bombardování příspěvky. Plně sdílím nadšení všech ostatních a připojuji se k místním ovacím.

Kluci ve střižně. Žádné krátké sekvence ať to není o epilepsii. Blu-ray je samozřejmostí, protože takovej průser si už nedovolite. 5.1 stejně uduníte a tak si dejte záležet na stereu. Je to pod čarou stejně lepší.

At žije nové Depeche Mode


Uživatel: NMDH

NMDH      2   10. leden 2019 o 6:53

A.C. má rád staré věci, drží se svého, tak bych se nedivil, když by to vyšlo i na videokazetě.


Uživatel: Pavel.Z

Pavel.Z      3   10. leden 2019 o 7:10

Tak co z toho uvidíme?

1. Going Backwards
2. So Much Love (day 1)
3. It’s No Good (day 2)
4. Barrel Of A Gun (day 1)
5. A Pain That I’m Used To
6. Corrupt (day 1)
7. Useless (day2)
8. Precious (day2)
9. World In My Eyes
10. Cover Me
11. Somebody (day 1)
12. The Things You Said (day 2)
13. Home (day 1)
14. Insight (day 2)
15. In Your Room (day 1)
16. Poison Heart (day2)
17. Where’s The Revolution
18. Wrong (day 1)
19. I Feel You (day 1)
20. Everything Counts
21. Stripped (day 2)
22. Enjoy The Silence
23. Never Let Me Down Again
24. Strangelove (day 1)
25. I Want You Now (day 2)
26. Heroes (day2)
27. Walking In My Shoes
28. A Question Of Time (day 1)
29. Personal Jesus
30. Just Can’t Get Enough (day 2)


Věřím v TTYS, ta retro skladba mě v Maďarsku dostala smile


Uživatel: NMDH

NMDH      4   10. leden 2019 o 15:08

Obávám se pouhých 22 písniček


Uživatel: Honza82

Honza82      5   10. leden 2019 o 16:44

Ve videokvalite grin. Černobíle…:-).. jak moc rád bych se pletl… Budu moc rád když nebude Berlín jako Berlín.. plus nějaký pěkný bonusový disk…


Uživatel: Shout

Shout      6   4. únor 2019 o 19:19

To sa naozaj na ofiko dvd budeme pozerať na detičky spievajúce songy dm?...pane na nebi,začo nás fans trestáš?


Uživatel: NMDH

NMDH      7   4. únor 2019 o 19:36

Shoute, tak nějak jsem si říkal něco podobného. Mě se tohle seskupení líbilo. Je to roztomilé a je vidět, že dm je jejich život, ale jestli to tam opravdu dají, tak se to může dost zprotivit a to moc nechci. No uvidíme, ale jestli to na záznam patří, nebo ne, tak já říkám NE


Uživatel: Shout

Shout      8   4. únor 2019 o 19:59

NMDH ja proti tomuto zoskupeniu,ktoré by som pracovne nazval kinder buenos nič nemám…nech si na youtube spravia svoj kanal a tam si ich človek ktorý ma o to zaujem vyhliadne a da im za to like…ale dávat to na oficialny bonus disc,ktorý by mal byt venovany kapele,rozhovorom a tour screenom?uff…naivne som si myslel,že po see you v kurniku už žiadna avangarda nebude…


Uživatel: NMDH

NMDH      9   5. únor 2019 o 7:03

Shoute, asi stebou souhlasím. V mém prvním příspěvku jsem řekl asi vše. Možná, když už, tak bych pochopil, když by DM vydali například extra bonus, který by byl věnován veškerým Cover, prostě předělávkám. To by asi mělo své opodstatnění a asi i kladné přijetí. V tomto roce opravdu očekávám něco Ultra!! Tak snad ta reklamní kampaň nespadne do zajetých kolejí a nebo muž činu A.C. se nepokusí o nějakou změnu, která by vedla právě do těch kolejí.


Uživatel: Peppa

Peppa      10   6. únor 2019 o 11:00

Těším se.
Jestli bude mít Cover Me 3 vrcholy, jako všude ve východní Evropě, kde jsem byl (Česko, Polsko, Maďarsko).


Uživatel: daniel.clark

daniel.clark      11   6. únor 2019 o 11:25

Děkuji za tento článek. Jsem rád, že se dovím nějaké novinky. Jen bych rád požádal pisatele článku o korekturu českého jazyka. Jsou tam gramatické chyby, hlavně ve skloňování. A píše se “nic neříkalo” a ne “nic nemluvilo”. Je to přeci jenom vizitka českých DM fanoušků.
Děkuji za pochopení.


Uživatel: NMDH

NMDH      12   6. únor 2019 o 11:42

Já osobně myslím, že zde není nutné upozorňovat na mírné chyby, které si každý přeloží. Samozřejmě když se bude jednat o datum koncertu, párty, tak to beru a věřím, že místní servis ještě poděkuje, ale teďka to asi není na místě. Ono někoho jmenovat pisatelem , také
není úplně  ok grin  Ohledně záznamu bych byl spokojen s vydáním obou koncertů, oba samozřejmě na BR a nějaké hezké bonusy.Koukat na projekci a poslouchat písničku bylo možná zajímavé dříve, ale dnes si myslím, že si to doma jen tak někdo nepustí.


Uživatel: Dangerous

Dangerous      13   6. únor 2019 o 16:16

s tou českou gramatikou buďte trochu smířlivější...přidává/překládá to kolega ze slovenštiny, tak to snad není tak hrozné smile


Uživatel: Coch

Coch      14   7. únor 2019 o 8:03

Ta čeština zde opravdu rve oči, ale řekněme si, že zajímavost většiny článků na tomto webu tkví v lecčems jiném než v jejich zpracování... navíc někoho veřejně kritizovat za pravopis a napsat do věty slovo “dovím” je taky dobrá vychytávka smile


Uživatel: Federman

Federman      15   7. únor 2019 o 13:47

Pro mě je rozhodně větším překladatelským oríškem pochopení výrazu přeložit chybu, než pochopit obsah zajímavého článku psaného člověkem využívající raději inteligenci vlastní než svoji umělou.

Já jsem moc rád, že tyhle stránky zase otevírají víčka.


Uživatel: funky

funky      16   10. únor 2019 o 16:53

Podobný projekt “The Fans” jsme tu už jednou měli a to legendární 101.
Nic proti DMK, jsou supr a rád jsem si je poslechl už v minulosti, nyní už mě ale nebaví.
Je to milé, ale hudebně katastrofa.
Poslechl jsem si jejich “živák” … to se fakt někomu líbí???
Taťka je určitě hrdý, ale to je vše :(
ocenil bych nahrávky a proslovy ze studia a to i několik let staré.


Uživatel: Dangerous

Dangerous      17   17. září 2019 o 6:24

21. listopadu v síti UCI Cinamas v Německu…
neoficiální informace, ale do konce září by měla být oficiálně potvrzena


Uživatel: NMDH

NMDH      18   17. září 2019 o 9:51

Funky právě toho se obávám i já. Sem tam se podívat, tak si řeknu skvělé.  Ale je pro tohle prostor na ofiko záznamu? To mají tak málo bonusového materialu, co dát fanouškům? Myslím, že právě DM těch bonusů mají minimálně 101. O setu asi netřeba spekulovat a 22 písní to jistí  wink


Uživatel: funky

funky      19   17. září 2019 o 22:20

NMDH přesně tak. V roce 1988 to byl naprosto úžasný nápad a přiznám se … obal desky mě dodnes nepřestal fascinovat, obzvláště na VHS to vypadá fakt skvěle! wink
Obávám se, že se kapela moc nezajímá o marketingové věci, jako je vydání, nosič a obsah a asi to ani nemají v kompetenci, jak řekl Anton - já svou práci udělal a děj se vůle boží.
Je to velká škoda, DM mají tak obrovskou základnu fanoušků, že by to chtělo trochu naslouchat a upravit obsahy.
Jsem zvědavý co nám naservírují, ale jen lehká úvaha - nikdy nedělá dobrotu něco nastavovat a v tomto případě se toho dost bojím. Druhá 101 prostě fungovat nemůže.
O Spirit se toho namluvilo tolik, že materiálu na bonusy musí být minimálně 2x101 smile


Uživatel: NMDH

NMDH      20   18. září 2019 o 6:38

Funky souhlasím. Já si i jednou říkal, že by byla krása udělat opět koncert 101 live 2019 nebo 2020 to je už jedno a jako bonus dodat disk s původní 101 a mraky bonusů.  Na novém záznamu , na který se těším, budu raději moc opatrný, ať pak nejsem zklamaný moc. Možná bych ještě bral takové best of všech možných coverů  a klidně tomu věnovat jeden set list, ale celou část dát rodince…..bojím se , že to bude bavit jen jednou a asi s pretáčením no a ohledně fanoušků....hele také netuším a stejnou krásnou rybu podruhé už nechytíš


Uživatel: NMDH

NMDH      21   19. září 2019 o 17:05

1. Going Backwards
2. So Much Love (day 1)
3. It’s No Good (day 2)
4. Barrel Of A Gun (day 1)
5.
6. Corrupt (day 1)
7. Useless (day2)
8. Precious (day2)
9. World In My Eyes
10. Cover Me
11. Somebody (day 1)
12. The Things You Said (day 2)
13. Home (day 1)
14.
15. In Your Room (day 1)
16.
17. Where’s The Revolution
18. Wrong (day 1)
19.
20. Everything Counts
21. Stripped (day 2)
22. Enjoy The Silence
23. Never Let Me Down Again
24. Strangelove (day 1)
25.
26. Heroes (day2)
27. Walking In My Shoes
28. A Question Of Time (day 1)
29. Personal Jesus
30. Just Can’t Get Enough (day 2)


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.