Depeche Mode Czechia
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigaceDepeche Mode Czechia

Aktuální srazyDave a Martin: POCTA ANDYMU

Chtěli jsme na chvíli vyjádřit uznání za příval lásky k Andymu, který jsme od vás všech v posledních týdnech zaznamenali. Je neuvěřitelné vidět všechny vaše fotografie, číst vaše slova a vidět, jak moc pro vás Andy znamenal. Jak si jistě dokážete představit, bylo to pro nás několik zvláštních, smutných a přinejmenším dezorientujících týdnů. Ale viděli a cítili jsme vaši lásku a podporu a víme, že Andyho rodina také.

 

Před několika týdny jsme obdrželi výsledek lékařské prohlídky, o který nás Andyho rodina požádala, abychom se s vámi nyní podělili. Andy utrpěl 26. května doma disekci aorty. Ačkoli to tedy bylo příliš, příliš brzy, zemřel přirozeně a bez delšího utrpení.

 

Minulý týden jsme v Londýně uspořádali oslavu Andyho života, která byla krásným obřadem a setkáním s několika slzami, ale naplněnou skvělými vzpomínkami na to, kým Andy byl, příběhy o všech našich společných chvílích a několika dobrými úsměvy. Andy byl oslavován v místnosti plné mnoha jeho přátel a rodiny, naší nejbližší rodiny z DM a mnoha lidí, kteří se v průběhu let dotkli Andyho i našeho života. To, že jsme byli všichni pohromadě, byl výjimečný způsob, jak si Andyho připomenout a rozloučit se s ním.

 

Děkujeme tedy za všechnu lásku, kterou jste Andymu a jeho rodině a přátelům v posledních týdnech projevili. Upřímně to pro nás všechny znamená celý svět. Andy, budeš nám chybět, ale rozhodně na tebe nezapomeneme.

S láskou Martin & Dave

 


27. červen 2022 o 20:10 • Dangerous • Aktuality a novinkyDiskuze (11) •

Diskuze

Uživatel: bubak

bubak      1   27. červen 2022 o 21:16

Hezky napsané


Uživatel: carevičando

carevičando      2   28. červen 2022 o 6:46

Má to hloubku…


Uživatel: Pavel.Z

Pavel.Z      3   28. červen 2022 o 10:15


Uživatel: Gabriel

Gabriel      5   29. červen 2022 o 9:06

Upozornenie od Admin teamu:

Akykolvek komentar s konspiracnymi teoriami o vakcinach apod. bude odstraneny. Obzvlast, ak sa niekto zaregistruje na tomto webe len preto, aby takyto komentar napisal. Ak chce niekto verit urcitemu typu “informacii”, je potrebne o nich diskutovat tam, kde boli publikovane.

depechemode.cz pracuje s overenymi informaciami. V pripade neoverenych informacii je to iba v pripade hudobnej aktivity DM, ktore nemaju ziadny manipulativny ucel.


Uživatel: exciter_girl

exciter_girl      6   29. červen 2022 o 9:40

Nič manipulatívne som nikomu podsúvať nechcela, myslím, že som to jasne aj uviedla.
Vyjadrenie admina rešpektujem, ale odmietam ten zbytočne útočný tón. Zaregistrovala som sa nie “len preto, aby”... zaregistrovať som sa rozhodla preto, lebo ma tá informácia dosť zasiahla, inak sa obvykle neregistrujem nikde už z princípu.
Tak či onak, ospravedlnila som sa aj v pôvodnom príspevku. - Peace -

RIP Andy.


Uživatel: romik007

romik007      7   29. červen 2022 o 10:42

No pozeram ze Admin team ma fakt dost.Konspiracnu teoriu ste tu zasadili akurat Vy tymto svojim ubohym prispevkom.Pravda je dcera casu,na to stale nezabudajte…


Uživatel: romik007

romik007      8   29. červen 2022 o 10:52

A este,podla Vasej logiky je konspiracna teoria aj to,ze DM vydaju album,vyrazia na turne atd.To to tu mozete vymazat vsetko a nechat len clanky-stalo sa…Stejne tak je mozne,ze Andy mal divoky sex a kleplo ho.Konspiracia?


Uživatel: M100480

M100480      9   29. červen 2022 o 11:17

to romik007:
zde se musím adminů zastat.

jasně Gabriel napsal, že právě neověřené informace, přání a “drby” na jiných stránkách jež se týkají alb, turné, spolupráce s Alanem apod., jsou to co zde chceme zachovat a také se nechávají.

Dále je plně v jejich kompetenci, aby stanovili pravidla těchto stránek. Je to jejich právo, nic za stránky neplatíme, nic nepřispíváme na jejich práci a čas který těmto stránkám dávají. Zároveň kdokoli z nás má právo na tyto stránky nechodit, má právo si vytvořit vlastní stránky s informacemi jež uzná za vhodné ke zveřejnění.

Exciter_girl i Gabriel cítím, že si to vyjasnili hned a vypadá že pozitivně.


Uživatel: exciter_girl

exciter_girl      10   29. červen 2022 o 11:34

to romik007:
Radšej to nechajme tak, nemá zmysel zapadať tu do nejakých zbytočných konfliktov, je jasné, ako to tu chodí. Rešpektujem to. Mňa zamrzel takmer útočný charakter upozornenia.

to M100480:
Súhlas. Ďakujem Ti. DM nás má spájať... a zvlášť v takýchto chvíľach.


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.