Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Dave nahrál cover verzi pro Raveonettes.

Dave nahrál cover verzi pro Raveonettes.

Podle dánského hudebního časopisu Gaffa DG přispěl na cover verzi debutového alba Raveonettes.

Podle dánského hudebního časopisu DG přispěl na obal debutového alba Raveonettes: https://gaffa.dk/nyheder-fra-gaffa/2022/nyhed_november/internationale-stjerner-fortolker-the-raveonettes-pa-nyt-album/.
Překlad pomocí Google:
Je to už dvacet let, co skupina The Raveonettes vydala své debutové album. Nyní to oslavují vydáním obalu, na němž různí umělci interpretují osm skladeb dua na novém albu Rip It Off.
Dave Gahan z Depeche Mode, Mø, Brimheim, Prisma, Trentemøller, Eagles of Death Metal, Black Angels a The Brian Jonestown Massacre zde vytváří coververze, které průběžně vycházejí jako singly.
"Jsme poctěni a hrdí na to, že Whip It On obstála ve zkoušce času. Je to pro nás nesmírně důležité album, které to všechno začalo, které bude vždycky naším dítětem," říká duo, které tvoří Sune Rose Wagner a Sharin Foo.
Kapela v roce 2005 předskakovala elektro-popové skupině Depeche Mode a zdá se, že zapůsobila. V roce 2006 hostovali znovu - a nyní frontman dokonce dělá coververzi.
Album coververzí je ale jen polovinou oslav. Raveonettes dnes večer zahajují turné v Dánsku, kde během listopadu a prosince navštíví sedm koncertních míst, a zde znovu představí dvacet let staré album.

Je to už dvacet let, co skupina The Raveonettes vydala své debutové album. Nyní to oslavují vydáním této nahrávky předělanou různými umělci, kteří interpretují osm skladeb dua na novém albu Rip It Off.

Dave Gahan z Depeche Mode, Mø, Brimheim, Prisma, Trentemøller, Eagles of Death Metal, Black Angels a The Brian Jonestown Massacre zde vytváří coververze, které průběžně budou vycházet jako singly.

"Jsme poctěni a hrdí na to, že Whip It On obstála ve zkoušce času. Je to pro nás nesmírně důležité album, které to všechno začalo, které bude vždycky naším dítětem," říká duo, které tvoří Sune Rose Wagner a Sharin Foo.

Kapela v roce 2005 předskakovala Depeche Mode a zdá se, že zapůsobila. V roce 2006 hostovali znovu - a nyní frontman dokonce dělá coververzi. Album coververzí je ale jen polovinou oslav. Raveonettes dnes večer zahajují turné v Dánsku, kde během listopadu a prosince navštíví sedm koncertních míst, a zde znovu představí dvacet let staré album.


17. listopad 2022 o 18:25 • Dangerous • AktualityDiskuze (6) •

Diskuze

Uživatel: Ultramaraton

Ultramaraton      1   17. listopad 2022 o 21:58

tak nejen pan Gore je plodný jak se zdá... nojo no dlouhý půst dělá divy grin
PS: šmarja, jen aby to nebyl cover, dle gusta páně Gahanova (pozn.UM: trocha ironie nikdy není na škodu)


Uživatel: Pavel.Z

Pavel.Z      2   18. listopad 2022 o 6:04

Proč ne. Budeš mít další ukolebavku. Pro dlouhé zimní večery se to hodí.


Uživatel: Ultramaraton

Ultramaraton      3   18. listopad 2022 o 8:46

ukolébavky ti alespoň nerozflákají obal od cédéčka,... jo pro dlouhé zimní večery značka ideál


Uživatel: Lex Barker

Lex Barker      4   18. listopad 2022 o 13:12

To Ultramaraton: Prosím piš ,  když  nejsi pod vlivem drog či alko. Některé příspěvky,  sorry jako.


Uživatel: Ultramaraton

Ultramaraton      5   18. listopad 2022 o 15:49

to lex: bohužel, spíš bohudík, nejsem pod vlivem ani jednoho zmíněného už dlouhou dobu a drogy jsem neužívala nikdy grin jen ty co rozbíjí ten pomyslný obal od cedéčka smile sorry jako, ale to by své názory a komentáře nesměla psát zhruba polovina lidí, co pravidelně i nepravidelně přispívají svými komentáři… ale díky za starost grin


Uživatel: Dangerous

Dangerous      6   18. listopad 2022 o 18:58

Píšeš hezky emocionálně UM, takže super


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.