Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Martin Gore pro Cleveland: Co se týká Depeche Mode zatím nelze říct

Ilustrativní: Martin Gore pro Cleveland: Co se týká Depeche Mode zatím nelze říct

Martin Gore v rozhovoru pro cleveland.com trochu odpálil naše naděje, že pracuje na nové desce Depeche Mode.

Co bude s Depeche Mode?
Gore: No všechno je teď příliš nejisté, než aby se dalo říct. Předpokládám, že v určitém okamžiku bychom mohli přemýšlet alespoň o tom, co budeme dělat. Myslím, že bude další další věc. Ale zdá se být téměř irelevantní to dělat právě teď, když je všechno tak neznámé. Můžeme také počkat, dokud nebude lepší představa o tom, co se bude dít.

Co bude s Depeche Mode?

Gore: No všechno je teď příliš nejisté, než aby se dalo říct. Předpokládám, že v určitém okamžiku bychom mohli přemýšlet alespoň o tom, co budeme dělat. Myslím, že tam bude další věc. Ale zdá se být téměř irelevantní to dělat právě teď, když je všechno tak neznámé. Měli bychom počkat, dokud nebude lepší představa o tom, co se bude dít.

 

celý rozhovor:

Depeche Mode’s Martin Gore monkeys around with solo recordings in COVID quarantine - cleveland.com


26. leden 2021 o 15:03 • Dangerous • Aktuality

Diskuze

Uživatel: Maroš J

Maroš J      1   27. leden 2021 o 12:20

Zdá sa, že nasledujúci album bude po 28 rokoch prvý, ktorý nevyjde v “klasickom” intervale 4 rokov po prechádzajúcom… :-(


Uživatel: Pavel.Z

Pavel.Z      2   27. leden 2021 o 16:35

To je velmi nejednoznačná odpověď smile Podle mě mluví o společném nahrávání tak je známe. V dřívějším rozhovoru mluvil o tom, že chodí každý den do studia. Nepochybuji o tom, že pracuje na demech pro DM. Možná pokud budeme ještě nějakou dobu čekat dočkáme se kvalitní desky z přemíry materiálu. Stejně tak pracuje i Dave ... uvidíme jestli na sólo věcech nebo pro DM nebo obojím.


Uživatel: Dangerous

Dangerous      3   28. leden 2021 o 8:09

Martin pro Rolling Stone magazine říká, že o dalších plánech Depeche Mode ještě nemluvili, jelikož je to předčasné, protože k širší veřejnosti se vakcína dostane až v létě...opět opakuje, že skládá s najěkým kámošem, a že neřešili, jestli to vydají nebo jak s tím naloží.

https://www.rollingstone.com/music/music-features/martin-gore-depeche-mode-interview-third-chimpanzee-1119004/


Uživatel: Dangerous

Dangerous      4   28. leden 2021 o 8:11

Je to škoda, v takovýchto temných dobách by nějaký pěkně temný singlík Depeche Mode byl pro jejich fanoušky jako živá voda, ale evidentně, nějaká nahrávka bez tour je pro DM už nezajímavá :(


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.