Depeche Mode Czechia
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigaceDepeche Mode Czechia

Aktuální srazyReklama na Recoil na oficiálních stránkách Depeche Mode

Zdi mezi DM a Alanem Wilderem definitivně spadly. Stačilo jedno krátké společné vystoupení, dvě přátelská setkání a vše je jinak. Oficiální web Depeche Mode Vás na úvodní stránce přivítá reklamou na Alanův projekt Recoil vůbec poprvé v historii... krásné gesto, fanoušci Depeche Mode, tak konečně po dlouhých letech mohou mít pocit, že DM a Alan Wilder jsou zase pod jednou střechou...


1. březen 2010 o 23:35 • Dangerous • Aktuality a novinkyDiskuze (21) •

Diskuze

Uživatel: Godmy

Godmy      1   2. březen 2010 o 1:58

Husty…


Uživatel: Minice

Minice      2   2. březen 2010 o 6:44

jeee! tak to je krasny…


Uživatel: Monte_404

Monte_404      3   2. březen 2010 o 6:47

DM dohromady s Alanem na podiu a řeči o radostném shledání? Sorry, ale pro mne to jsou promo žvásty, aneb vždyť jde jen o prachy grin


Uživatel: 88.black.m

88.black.m      4   2. březen 2010 o 7:15

Tak to se hezky čte hned po ránu.A nic na tom nezmění ani tací jako “monte_404”...


Uživatel: Monte_404

Monte_404      5   2. březen 2010 o 7:20

grin vsadil bych se, že “Recoil Selected” bude nejprodávanější-nejstahovanější Alanovo album, proč asi? To jsem jedinej, “kdo nemá v očích slzy” a vidí regulérní marketingový tah?


Uživatel: 88.black.m

88.black.m      6   2. březen 2010 o 7:41

monte_404:Ty musíš mít ale STRAŠNĚ smutnej život…


Uživatel: Mauer Josef

Mauer Josef      7   2. březen 2010 o 8:43

monte 404:Asi tě dnes ráno někdo naštval viď...Hele když nejde o život tak jde o h…
Mě je jedno jestli v tom jsou prachy nebo ne.Tak ať tam jich jsou třeba hromady.Myslím,že na nás společně něco chystají a pro nás fanoušky to bude určitě příjemná věc.Jenom kolem toho musí zatím dělat trochu tajností.Dalším důkazem je tahle zpráva.Moc dobrá zpráva.My se zatím můžeme v koutku duše těšit na věci budoucí.A jestli nějaká spolupráce DM+AW klapne tak ten pravej vesmír nás teprve čeká:)Nebo jde jít ještě dál…...?


Uživatel: Dangerous

Dangerous      8   2. březen 2010 o 8:52

v minulých letech několikrát žádal administrátor dm.com management DM, zda-li se může na stránkách dm.com objevit info o projektu Recoil. Vždy mu bylo odpovězeno, že to není vhodné,
teď se zjevně rétorika změnilla…ano je to reklama, reklama na Recoil na stránkách DM. 
Určitě to “může” dobře posloužit k prodeji alba Recoil, pro ty země kde se alba spíše kupují.
Pro zemi jako je naše, tedy zemi nelegálních downloadů, to bude sloužit jen jako info co se má stahovat ...

Ten výraz “může” je v uvozovkách z prostého důvodu..protože drtivá většina návštěvníků stránek dm.com ví o tom, že Recoil vydává nové výběrové album už několik týdnů...novinka a účinný “marketingový tah” to může být jen pro pár nováčků smile


Uživatel: M100480

M100480      9   2. březen 2010 o 8:55

Take souhlasim s Mauer Josef a jeste pridam: a proc by to NEMOHL byt regulerni marketingovy tah, u ktereho mame v ocich slzy? Pokud by byla u DM neustala zast vuci Wilderovi (ci obracene), nikdy by se tento marketingovy tah neudal.
Coz je monte_404 jasne videt na “nespolupraci” Floydu po Live 8. Absolutni zadna dalsi komunikace, na Sydu Barretovi kazdy hrali oddelene a ani chvili nebyli spolu na podiu; a nespojila Waterse a Gilmoura ani smrt Wrighta.
Takze za sebe opakuji - chvala bohu za takoveto marketingove vypocitane spojeni. Stejne, jako jsou “nechtene” uniky DM nedokoncenych skladeb v poslednich albech, ci jejich studio vetsinou nic nerikajici zabery z DM studia.
Take je vse jen vypocitany marketing. Ale znovu opakuji - proc ne? Kdo to nedela? Dela to Bowie, Sting, Bjork, Gabriel, Patton… atd.  atd….

Ja si naopak preji, aby takovych to DM-Recoil vypocitanych marketingovych akci bylo vic… Vydelame na tom vsichni - nekteri financne, jini dusevne, ale vsichni budem mit zase lepsi pohled na svet a svou dusi…


Uživatel: warťas

warťas      10   2. březen 2010 o 10:09

M100480: naprostý souhlas.


Uživatel: pampelina

pampelina      11   2. březen 2010 o 10:17

díky Dangerousi smile) bezva vyjádření pro monte_404 ....

Já se tak těším na Alana,to bude bombastický...


Uživatel: Monte_404

Monte_404      12   2. březen 2010 o 11:30

koukám, že jsem to zase pěkně rozproudil grin, každopádně Dangerous jinými slovy potvrzuje to co tak syrově říkám…


Uživatel: Monte_404

Monte_404      13   2. březen 2010 o 11:55

ještě mě napadá, že ta spolupráce je skutečně výhodná pro obě strany - koncert RAH se přítomností Alana stal unikátní a předpokládám, že nebudu sám, kdo si zrovna tohle LHN dozajista objedná....


Uživatel: Dangerous

Dangerous      14   2. březen 2010 o 12:12

to monte_404: ale jistě, je to reklama a podpora….pro fanoušky DM, tedy pro ty, kteří mají rádi i Alana, je to zároveň ukázka toho, že vztahy mezi Depeche Mode a bývalým členem jsou na úplně jiné úrovni než byly ještě před půl rokem…nic víc, nic míň...


Uživatel: Dangerous

Dangerous      15   2. březen 2010 o 12:31

souhlasím s Ringem…

...na všechno, i na nejvíce nezištnou věc lze nahlížet rozdílnou optikou… a proto je i názor monte_404 naprosto v pořádku…a není o nic více vzdálenější pravdě než názor lidí, kteří mají opačný pohled…spíše to hovoří o člověku samotném…abych byl upřímný na mne tento “marketingový tah” nemá vůbec žádný vliv, neovlivní to můj názor zda-li si koupit LHN z Royal Albert a neovlivní to ani můj názor zda-li si koupit Selected…monte_404, tebe to tak ovlivní? Kvůli jedné písničce si koupíš záznam Royal Albert? Kvůli tomu, že po více jak 16 letech bude v kreditech na nové nahrávce DM jméno Alana Wildera, tak si to koupíš? To je ten důvod?


Uživatel: little 33

little 33      16   2. březen 2010 o 13:01

Ty jo, Alan na DM.com, teda, to je zlom…..nemyslitelný před pár lety.


Uživatel: Shout

Shout      17   2. březen 2010 o 13:09

to little 33:dik za včerajší kompliment.spomínaš na to ako sme tu zhruba pred pol rokom klábosili o tom žeby Alan mohol spravit malý comeback s DM.vtedy to bola utopia a pár ludí si uhnalo voči tomu posmešky.dnes to bereme skoro ako súčast prirodzeného vývoja.jedna sms dokáže pohnút vesmírom a ukázat že na tej neviditelnej planéte predsa len existuje nádej na život a všetky úvahy o tom či s Alanom alebo bez posunuje do priestoru ktorý sa volá passé.


Uživatel: d.stripped

d.stripped      18   2. březen 2010 o 13:37

Je naprosto úžasné, co všechno lze z této informace vydedukovat. Já to říkám pořád - lepší nepatrná naděje než krutá jistota.
Konečně - kolik lidí, kteří se rozvedli, se k sobě po letech vrátilo,že ??? Rozvod neznamená to,že o tom konkrétním člověku už neuslyšíte. Jsou tu závazky,společný majetek apod.,což je v našem případě naprosto SUPER!


Uživatel: little 33

little 33      19   2. březen 2010 o 17:30

Shout: Ano, je to fantastické! Na náš předpůlroční pokec jsem myslela při té neuvěřitelné zprávě z londýnského koncertu. Byla jsem tou dobou v práci, dostala jsem z té zprávy zimnici, pořád jsem se usmívala jak čerstvě zamilovaná patnáctka a doslova mi proletělo hlavou: “Tak.  A je to tady. Shout a já můžem bouchnout šampáňo.”  A to tedy žádný sekt plný umělých bublinek, ale zatraceně pořádné pravé champagne. Ten okamžik návratu je jeden z největších okamžiků v historii DM.


Uživatel: petr101dm

petr101dm      20   2. březen 2010 o 21:34

Nevím o čem se tady diskutuje.Já i ostatní jsme fanoušky tělem i duší a vůbec nepřemýšlím o tom,jestli je to marketing.tah nebo ne.A ani me to nezajímá!Pro mě je DM jako rodina a co se týče Alana a všeho kolem něj,tak je to naděje s DM.Ale je pravda,že i MONTE 404 jako konzument DM má právo na svůj názor.


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.