Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Aktuality

Alanovo druhé desatero

Ilustrativní: Alanovo druhé desatero

Alan prozrazuje dalších 10 věcí, co byste měli vědět.

Číslo čtyři žije - Useless

Dne 20. října 1997 vydávají Depeche Mode v Evropě u Mute svůj čtvrtý a z alba Ultra zřejmě poslední singl Useless. Na singlu najdete mixy od tanečních osobností jako jsou CJ Bolland, Kruder + Dorfmeister, Carl Craig a od Muťáckého mistra Barry Adamsona, navíc titulní verze Useless je remix od Alana Mouldera.

“Home” - 3 singl z albumu Ultra

Nový singl Home, z právě aktuálního alba Ultra, je po pěkné řádce let dalším singlem, který zpívá Martin Gore. Tento slaďáček vychází 16. června 1997. Můžeme ho opět oficiálně získat ve formátu 2 CDmaxisinglů a jedné kazety. Rovněž i k tomuto singlu existuje promoCD určené především pro vysílání v rádiích.

Tracklist albumu Ultra

Album Ultra vychadza 15.4.1997 pod katalógovým číslom Mute Stumm 148.

Singel It’s No Good

Tímto článkem potěším převážně ty, kteří byli již začátkem roku 1997 na internetu. Vracím se na 11. února 1997, kdy se na internetu objevila první píseň z alba Ultra (nepočítám Barrel Of A Gun, který již byl venku jako singl), jehož vydání bylo naplánováno na duben.

Barrel Of A Gun

Úvodný singel z albumu Ultra vychádza 31.03.1997.

Gore - Coming Back To You

Na novem albu Ultra se zacalo pracovat v rijnu `95. Cely rok se totiz davali dohromady po turne (tedy az na Gahana, ktery se systematicky rozkladal), jen Martin natocil na desku predelavek Leonarda Cohena svou upravu Coming Back To You a Andy si po dlouholetych planech konecne otevrel restauraci.

Zpěvák Depeche Mode se pokusil o sebevraždu

David Gahan, zpěvák skupiny Depeche Mode, se v noci ze 17.8. na 18.8.1995 pokusil o sebevraždu. Policie, jež obdržela nouzový telefonát z Gahanova domu v Los Angeles, našla třiatřicetiletého zpěváka se zápěstím pořezaným žiletkou a převezla jej do místní nemocnice.