Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Nový rozhovor s Gahanem: Depeche Mode teď nic nechystají, uvidíme příští rok

Nový rozhovor s Gahanem: Depeche Mode teď nic nechystají, uvidíme příští rok

Dave je v novém rozhovoru evidentně okouzlen svou prací se Soulsavers na coveralbu, a těší se na koncertní pódia s tímto zábavným programem. Depeche Mode jsou stále evidentně na druhé koleji.

Chystají teď Depeche Mode něco?
Gahan: V současné době ne. Vím, že Martin letos vydal desku "The Third Chimpanzee", která se mi moc líbila. Byla to opravdu skvěle znějící deska. Vím, že se věnuje psaní. Pravděpodobně se někdy sejdeme, uměl bych si představit příští rok, a uvidíme, na co budeme mít chuť.

Na přímý dotaz novináře, jestli Depeche Mode něco chystají, Dave Gahan odpověděl: "V současné době ne. Vím, že Martin letos vydal desku "The Third Chimpanzee", která se mi moc líbila. Byla to opravdu skvěle znějící deska. Vím, že se věnuje psaní. Pravděpodobně se někdy sejdeme, uměl bych si představit příští rok, a uvidíme, na co budeme mít chuť."

 

celý rozhovor na našich stránkách v sekci články zde


10. listopad 2021 o 13:37 • Dangerous • AktualityDiskuze (1) •

Diskuze

Uživatel: Dangerous

Dangerous      1   10. listopad 2021 o 18:29

Hodně smutná zpráva ze Slovenska….týpek, který jako první uvedl ve svém pořadu videoklip Enjoy The Silence Miro Žbirka je po smrti. R.I.P. ...Zem pradávnych sĺnk, v chladnom tieni tajomstiev…


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.